Next Media

Logo dizaina izmaksas

Logo ir būtiska jebkura zīmola identitātes daļa — bieži vien tas ir pirmais, ko redz potenciālais klients, un ir ļoti svarīgi izmantot logo, kas izceļas no konkurences. Tāpat kā ar visiem biznesa izdevumiem, jums vajag novērtēt logo dizaina izmaksas salīdzinājumā ar iegūto kvalitāti un vērtību.

Profesionāla dizainera vai dizaina aģentūras nolīgšana palīdz nodrošināt, ka jūsu logo galīgais dizains būs atšķirīgs un sniegs informāciju par jūsu zīmola vēstījumu. Tāpat kā jebkuram pakalpojumam, arī logo dizainam ir savs cenu un komplektu klāsts, un ir svarīgi saprast, ko jūs iegūstat vai neiegūstat par savu naudu.

Cik maksā logo dizains?

Logo dizaina izmaksas ir no 0 līdz desmitiem tūkstošiem eiro, bet, ja jūs esat mazs uzņēmums vai sākat meklēt kvalitatīvu dizainu, labs logo dizains maksā no 300 līdz 1300 EUR.

Aplūkojiet savu budžetu un mēs palīdzēsim jums izlemt, kā to vislabāk tērēt, ņemot vērā jūsu vajadzības.

Zemas izmaksas: zem 300 EUR

Logo izveides mājaslapas

Lētākais variants, lai iegūtu logo, ir to pagatavot pašam. Ja esat apmācīts dizainers un labi pārzināt Illustrator, tad variet to izdarīt. Ja nepārzināt, tad tas noved jūs pie logotipa ģeneratora.

Lai gan logotipa ģeneratori ir vislētākā iespēja (0 EUR par pakalpojuma izmantošanu un 10-50EUR par dizaina iegādi), tie piedāvā tikai ierobežotas, vispārīgas ikonas un fontu opcijas. Ja dodaties pa šo maršrutu un jums ir diezgan sakārtota dizaina estētika, varat iegūt lietojamu (bet parastu) logo. Ja jums nav nekādas dizaina apmācības, iespējams, ka jums gala rezultāts būs neapmierinošs.

Iespējams, ka atradīsiet frīlanceri, kas vēlas jums izveidot logo par mazāk nekā 300 EUR. Tas var būt lieliski, bet, tāpat kā ar visiem lieliskajiem darījumiem, jums vajadzētu sev pajautāt, kāpēc jūs to saņemat. Ja atradāt tos anonīmā mājaslapā, iespējams, ka viņi jums piešķirs kaut ko tik prastu, ka jūs būtu  pats varējis to izveidot. (Vai arī dizains varētu būt zagts! Mēs pastāvīgi redzam, ka dizaini, kas izveidoti NextMedia, parādās lētās frīlanceru mājaslapās.)

Vidējas izmaksas: 300 – 2500 EUR

Ja jūsu budžetā ir daži simti līdz daži tūkstoši dolāru, jūs esat nonācis  zelta teritorijā kur iespējams, ka jūs saņemsiet diezgan labu dizainu un jums nebūs jāaiztukšo maks.

Šajā cenu diapazonā ir divas iespējas, kā iegūt dizainu: strādājot ar frīlanceru vai logo dizaina konkurss.

Un mēs zinām: ir liela starpība starp 300 EUR un 2000 EUR. Neuztraucaties, mēs esam parūpējušies, lai tiktu pateikts, kāpēc un kad tu vajag maksāt vairāk.

Frīlance dizainers

Frīlance dizainera izmantošana var būt lieliska pieredze — jūs iegūstat ekspertu sava logo izveidei, pamatojoties uz jūsu iecerēm. Taču ir ļoti plaša pieredze, kas nozīmē plašu izmaksu un darba kvalitātes spektru. Ir svarīgi apmācīt topošos dizainerus, ja vēlaties strādāt viens pret vienu. Viņu portfeļu un liecību apskate ir obligāta, un iegūt tiešu novirzīšanu no uzticama cilvēka ir vēl labāk.

Izvēloties frīlanceru, ir jāņem vērā:

  • Cik tie maksā (stundas pret maksa par visu projektu)
  • Cik liela pieredze viņiem ir

Parasti personas, kurām ir pierādīta ierakstu kvalitāte prasīs lielāku samaksu. Viņi arī sniegs detalizētu informāciju par to, ko jūs iegūstiet par savu naudu (vai cik ilgi jūsu projekts aizņems laiku).

Ja vēlaties iztērēt 300 – 800 EUR, jūs, iespējams, strādāsiet ar mazāk pārbaudītu grafisko dizaineri. Tas var būt lieliski, ja jums ir skaidrs redzējums, pieredze, kā sniedz atsauksmes par dizaina darbu, un laiks, lai izkoptu logo. Ja jūs meklējat lielāku atbalstu, iegūstot vēlamo, un jums nav stundu, ko pavadīt, ejot šurpu turpu, jums noteikti vajadzētu apsvērt iespēju iztērēt 800 – 2000 EUR.

Logotipa konkurss

Apvienojot nemainīgu maksu cenu stabilitāti ar plašu logotipu izstrādes iespēju klāstu, logotipu dizaina konkurss sniedz vairākas dizaina idejas, ko piedāvā globāla dizaineru kopiena, sniedzot desmitiem unikālu ideju jūsu uzņēmuma logotipam. Konkursa laikā (kas parasti ilgst no vienas līdz divām nedēļām) jums ir iespēja mijiedarboties ar dizaineriem un sniegt atsauksmes par viņu dizaina dažādajām versijām, tādējādi jūs varat palīdzēt veidot gala produktu.

NextMedia logo dizains svārstās no 299 – 699 EUR, tāpēc uzņēmums ar jebkādu budžetu var investēt profesionāli izveidotā logo.

Tāpat kā ar frīlanceriem, var iegūt labu logo dizainu par jebkuru cenu, bet, ja maksājat vairāk, to izdarīt būs vieglāk. Maksājot vairāk, balva par uzvaru dizaineram arī ir lielāka. Jūsu konkursā piedalās vairāk pieredzējušu dizaineru, tāpēc iegūstat daudz kvalitatīvākus dizainus, no kuriem izvēlēties.

Atlasot savu lietotņu konkursu pakotni, padomājiet, cik daudz laika jums būs un kāda jums ir pieredze, rakstot īsās zīmītes un strādājot ar dizaineriem.

Augstas izmaksas: 2500+ EUR

Iegādājoties logo dizainu, jūs iegūstat… logo! Bet, ja esi ar mieru un spēj maksāt vairāk, tad vari dabūt vairāk. Parasti tas nozīmē strādāt ar projektēšanas aģentūru. Tas nozīmē arī cenu, kas ir 10,000+ EUR.

Dizaina aģentūras

Profesionāla dizaina vai zīmola aģentūra ir vēl viena iespēja, kā iegūt savu logo, un tā bieži ietver visu, no a līdz z, zīmolam. Dizaina aģentūras bieži veic tirgus izpēti un konkurentu analīzi, lai noskaidrotu, kā jūsu zīmols var labi izcelties. Aģentūras nodarbina radošas komandas, kas tuvinās jūsu projektam visos aspektos, nodrošinot rūpīgu darbu, kas pārbaudīts ar biznesa datiem.

Protams, viens no lielākajiem šķēršļiem dizaina aģentūras nolīgšanai ir izmaksas. Zīmola identitātes pakešu (kas ietver logotipu) sākuma vērtība aģentūrai ir aptuveni 10,000 EUR, un tās parasti nav paredzētas maziem zīmoliem. Turklāt ne visas aģentūras ir izveidotas vienādi. Tāpat kā nolīgstot frīlance dizaineru, jums būtu jāveic pētījumi par viņu darbu, stilu un klientu apmierinātību.

Ko es saņemu par savu naudu?

Neatkarīgi no tā, kādu logo izstrādes iespēju izvēlaties, ir svarīgi precīzi zināt, kas jums būtu jāsaņem par savu naudu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties nolīgt frīlance dizaineru, izsludināt logo konkursu vai ierasties aģentūrā, pārliecinieties, vai jūsu vienošanās daļa ir šāds kontrolsaraksts:

• Jūsu beigu logo noformējums vairākos formātos:

  1. Augstas izšķirtspējas vektora formāts drukāšanai
  2. Web optimizēts formāts mājaslapām, sociālajiem medijiem un citām digitālajām vajadzībām

• Pilnīgas juridiskas autortiesības:

  1. Tas nodrošina, ka logo dizains ir tikai jūsu.

Next Media pieprasītākie pakalpojumi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *