Next Media

Kur iegūt lieliskus fotoattēlus mājas lapai

Ir daudz Stock foto vietnes, kurās var iegādāties stock foto tiešsaistē diezgan lēti, bet, lai uzzinātu vislabāko un pieejamāko varētu būt nepieciešama neliela palīdzība. Tāpēc esam nolēmuši salikt kopā top 5 labākās vietnes, lai iegādātos stock fotoattēlus, lai precīzi zinātu, kur iegūt labākos stock foto par labāko cenu.

No dažādām stock foto aģentūrām ir pieejami daudz dažādu stock foto abonementu un attēlu paku. Bet dažas stock foto vietnes jums izmaksās nedaudz vairāk nekā citas, bet ir daži, kas piedāvā vislabāko iespējamo vērtību ar kvalitatīviem stock attēliem.

iStock

iStockfoto (tagad iStock) by Getty Images ir viena no vecākajām un lielākajām stock foto aģentūrām (pastāv kopš 2000. gada). Viņi pārdod attēlus ar kredītiem un abonementa plāniem un piedāvā augstākās kvalitātes stock attēlus, it īpaši, ja nolemjat, ka jums ir nepieciešams patiesi unikāls attēls. Jūs varat iegādāties fotoattēlus pēc pieprasījuma no $8 līdz $33 par katru attēlu vai saņemt tos ar abonementiem, sākot ar 40 dolāriem par 10 lejupielādēm mēnesī.

Viņu regulārie attēli ir lieliski, un krājumi ir miljonos.

Apskatiet iStock cenas.

Adobe Stock

Adobe Stock ir viens no jaunākajiem stock foto aģentūrām un ir lielisks Creative Cloud lietotājiem savas integrācijas dēļ ar programmatūru. Attēlus var iegādāties ar mēneša plāniem, sākot ar 3 attēliem par $9.99, un arī gada abonementiem ir iespējas. Lai gan tas varētu dārgi, Adobe Stock lietošanas vieglums, strādājot Photoshop vai Illustrator, ir abrīnojams, un attēlu kolekcijas lielums ir masīvs pēc Fotolia un Dollar Photo Club iegādes šogad. Patiesi noderīgs ir tas, ka jūs varat meklēt attēlus tieši programmatūrā, kas ļauj dizaineriem un redaktoriem izveidot un apkopot attēlus pirms licences iegādes.

Šeit var dabūt 40 attēlus par velti uz mēnesi.

Photocase

Photocase ir labi izveidota stock foto aģentūra, kas bāzēta Berlīnē, ar spēcīgu fokusu mākslas stock fotoattēlos. Vairāk nekā 15 gadus viņi specializējas mākslinieciskā, elegantos un ļoti unikālos attēlos. Šeit ir augsta līmeņa stock fotogrāfijas, kas pārsniedz normu tipiskajiem stock fotoattēliem. Ja meklējat attēlus, kas ir dažādi un vizuāli ietekmējoši, tad Photocase ir pareizā aģentūra jums!

Viņu bibliotēkā ir plašs fotoattēlu klāsts, kas aptver populāras tēmas, vienmēr pievēršas autentiskai estētikai un reprezentē mūsdienīgu perspektīvu. Šie Premium akciju attēli rodas par ļoti saprātīgām cenām atbilstoši lielumam. Tos var iegādāties ar kredīta pakām un ietaupīt vairāk – pērkot vairāk, tos var iegādāties arī individuāli.

Šeit var apskatīt Photocase cenas.

Shutterstock

Shutterstock piedāvā gan attēla kredītus, gan abonementa iespējas stock foto pircējiem. Shutstock attēlu kolekcija ir viena no lielākajām, ar vairāk nekā 84 miljoniem attēlu, bet Shutterstock krājums ir no dārgā gala. Neatkarīgi no tā, vai jūs vadāt komandu, vai nepieciešami simtiem attēlu mēnesī, viņu elastīgie abonementu plāni un attēlu kredīti būs atbilstoši jūsu vajadzībām.

Shutterstock cenas.

Depositphotos

Depositphotos ir unikāls, jo piedāvā trīs veidu apmaksas opcijas: pieprasījuma lejupielādes (kredīta paketes), ikmēneša lejupielādes un ikdienas lejupielādes. Šī opcija nav visdārgākā no visiem 5, viņu plānu elastība ir viņu patiesais spēks. Depositphotos attēlu kolekcija ir aptuveni 49 miljoni attēlu, un, iegādājoties abonementa plānu, viņu konkurētspējīgā cena piedāvā pat lētākus attēlus.

Depositphotos cenas.

Bezmaksas foto pret maksas foto

Kā jūs droši vien jau zināt, ir daudz vietu, kur var iegūt bezmaksas fotogrāfijas, kuras var lejupielādēt izmantojot Creative Commons (CC), un mājaslapas, kurās var iegūt bezmaksas fotoattēlus. Tas izklausās pēc apbrīnojamas lietas, un lielākajai daļai tā dažkārt var būt, bet parasti nav tik apbrīnojami kā var izlikties.

Izmantojot bezmaksas fotogrāfijas, ir ierobežojumi, kā izmantot attēlu piemēram, ir nepieciešams pievienot saites ar satura radītāju, nedrīkst rediģēt attēlu, utt.

Kāpēc Stock foto ir labāki radošiem projektiem

Pastāv ierobežojumi, kā izmantot CC vai brīvo krājumu attēlus. Jūs attēlus nekādā veidā nevarat mainīt, un jums ir jāpārliecinās, vai fails tiek attiecināts tieši tā, kā norādīts.

Tātad, vai ir labi izmantot CC grafiskajiem dizaineriem vai maziem uzņēmumiem, kuriem ir jāizmanto attēli, lai atbalstītu savus dizaina projektus? Nē, ierobežojumu dēļ. Izmantojot stock attēlus, jums ir iespēja atkārtoti rediģēt fotoattēlus, it īpaši, ja no konkrētā stock fotoattēlā ir nepieciešams tikai viens elements.

CC attēla izmantošana uz T-Krekla noformējuma, lai to pārdotu?

CC attēla izmantošana ir ļoti ierobežota un ļoti reti jums pat būs atļauts rediģēt jebkuru attēla daļu, nemaz nerunājot par visiem pārējiem šķēršļiem. Tāpēc, ja vēlaties izmantot stock fotoattēlu dizainā vai radošā projektā, ir svarīgi iegādāties Royalty-free stock fotoattēlu, lai iegūtu visas tiesības uz attēlu, it īpaši, ja ir iesaistīta pārdošana.

Visās stock fotoaģentūrās, ja ir jāveic projekts, lai kaut ko pārdotu, varat iegādāties paplašinātu attēlu licenci, maksājot vairāk (katra paplašinātā licence atšķirsies no tā, kā to varēsit izmantot). Tāpēc iegādājoties stock attēlu, kas tiks izmantots komerciālā projektā kā T krekla dizainā vai pastkartē, jums jāiegādājas paplašinātu licenci komerciālai licencēšanai.

Vai problēmas ir to vērtas? Iespējams dažiem – jā, bet mazo uzņēmumu īpašniekiem, kuriem ir nepieciešami stock foto bez lieliem ierobežojumiem, nekas neatbilst Royalty free stock foto.

Stock foto pirkšanas padomi

Kur visi iegūst šos lieliskos fotoattēlus? Un kā var vienkārši nopirkt stock foto lieki neiztērējoties?

To ir viegli atbildēt, jo ir daudz mājas lapas, kurās var iegādāties stock fotoattēlus tiešsaistē, un jums nekad nebūs jāatstāj jūsu rakstāmgalds.

Tas ir pareizi, jums pat nav jāatstāj jūsu rakstāmgalds, lai atrastu visus fotoattēlus, kas nepieciešami jūsu noformējumiem, rakstiem un mājaslapām. No jūsu biroja var atrast miljoniem stock attēlu, kas  ir uzreiz pieejami, nospiežot pirkšanas pogu.

Kādēļ pirkt stock fotoattēlus, ja es varu dabūt tos par velti?

Stock fotoattēli jau ir licencēti, lēti un augstas kvalitātes! Ir fotogrāfi, kas dzīvo tikai uz stock fotoattēliem, kuri uzņem fotoattēlus un iesniedz tos stock fotoaģentūrām par samaksu.

Lielākajā daļā stock attēlu, kam ir Royalty Free licence, stock foto aģentūra to var pārdot tik reižu, cik vēlas, tāpēc fotogrāfija turpina maksāt, nevis fotogrāfam ir jāatrod tikai viens pircējs. Tas ir tas, kas ļauj stock attēliem strādāt! Stock foto pircējiem tiek sniegtas tiesības izmantot fotoattēlu, nevis ekskluzīva pieeja attēlam, lai to varētu licencēt atkal un atkal.

Licencēšana ir galvenais stock fotoattēliem. Creatove Commons licencei ir nepieciešams bezmaksas fotoattēlu lietotājiem, lai viņi kreditē fotogrāfu un dažos gadījumos dara pat vairāk. Stock foto aģentūrām reģistrējieties vietnē, izvēlieties savu fotoattēlu, samaksā un lejupielādē. Daudz vienkāršāk.

Stock Foto Aģentūru Ieguvumi

Ieguvumi no pareizā stock attēla kredīta vai abonementa plāna jūsu uzņēmuma vajadzībām ir svarīgi, jo ar pareizajām zināšanām jūs ietaupīsiet laiku un naudu. Creative Commons attēliem un bezmaksas stock attēliem ir savi ierobežojumi.

Ja jums ir nepieciešami fotoattēli, kurus varat atkārtoti izmantot, manipulējiet, rediģējiet, tad varat pārāk ierobežot CC vai bezmaksas stock fotoattēli var jūs limitēt. Ar stock foto jums nav ierobežojumu. Lielākajai daļai stock attēliem ir standarta licence, kas ļauj rediģēt un atkārtoti izmantot fotoattēlus bez lielas pretestības. Stock foto attēla kredīts vai abonements ietaupīs laiku, naudu un sniegs papildu premium attēlus, ko izmantot saviem radošajiem projektiem.

Next Media pieprasītākie pakalpojumi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *