Izvēlne Aizvērt

Par mums

komanda

Par nextmedia

Mēs esam tehnoloģiju speciālistu apvienība, kas ilgu laiku darbojusies individuāli dažādās jomās. 2020. gada Jūlijā dibinājām savu pirmo kopējo projektu, kas ļāva mums iepazīt vienam otru labāk un izprast citu komandas dalībnieku skatījumu uz tehnoloģiju jautājumiem un cilvēciskām lietām.

techvision

mūsu vīzija

Komuniāciju jautājumiem ir jābūt izskaidrotiem vienkārši un saportami. Jau sen ir pagājis tas laiks, kad tehniskos jautājumus izprast ir bijis lemts tikai izredzētajiem. Mūsdienās tehnoloģijas ieņem ļoti svarīgu vietu cilvēku dzīvē, tomēr tai ir jābūt saprotamai un paskaidrotai vienkārši

Mūsu komanda

Rolands

Jau kopš bērnības ir patikusi elektrība un lietas, kas saistās ar to- elektronika, datori, audio. Cik atceros māja vienmēr ir bijusi pilna ar vadiņiem, tukšām baterijām un nezināmas piederības radio detaļām, kuras ar baudu tika vāktas no senas, nevienam nevajadzīgas tehnikas. Vēlāk- studiju gadi citā specialitātē, kas tikai nedaudz pārklājās ar elektrozinību un elektronikas kursu. Krietni vēlāk nāca otrais vilnis un sāku pašizglītoties elektronikas un audio tehnikas virzienā. Jau vismaz 10 gadus top visādi projekti, kas ir gan domās, gan uz papīra, gan reāli dzīvē uzbūvēti un strādājoši. Apstāties pagaidām netaisos neskatoties uz to, ka daudzas projektiem vajadzīgās detaļas joprojām ir starp Ķīnu, Suecas kanālu un Latvijas Pastu. Sīkāk vēlos pastāstīt par dažiem no saviem projektiem vai vienkārši izaugsmi audio aparatūras apgūšanā, atziņām un „grābekļiem”.

Alvis

Spēļu konsoļu entuziasts. Neizmeļama encikopēdija par specifikācijām, faktiem, niansēm